Pintér Róbert vezetőedző értékelése női csapatunk győzelméről

-Magabiztos siker az első tétmeccsünkön! A mérkőzés kezdetétől nagy fölényben játszott csapatunk és rengeteg helyzetet alakítottak ki hölgyeink a hazai kapu előtt. Az 31. percben góllá érett fölényes játékunk, egy szép háromszögelés után Szabó Ildikó csapta be egy csellel ellenfelét, majd a kapu bal alsó sarkába helyezte a labdát (0-1). Továbbra is nagyon sok helyzetünk volt, de több gól nem esett az első játékrészben. A második félidőben ott folytatták a lányok, ahol azt az elsőben abbahagyták. Az 55. percben egy szögletet követően Németh Ildikó egy látványos mozdulattal húzta kapura a labdát, ami gólt is ért (0-2). A mérkőzés játékképe nem változott, a 72. percben egy szép kényszerítő és egyéni megmozdulást követően Képes Vanda a felső léc alá berúgta az immár 3. gólunkat! Nem sokkal a középkezdést követően egy gyors labdaszerzés után Németh Ildikó lőtt kapura, a kapus ismét tehetetlen volt, ezzel megszerezte csapatunk 4. gólját és önmaga 2. találatát! A mérkőzés végén szögletet rúghattak a hazaiak, amit követően a bíró szabálytalanságot látott, büntetőhöz jutottak a hazaiak. A büntetőt azonban Görög Angelina bravúrral hárította, de a kipattanó labdára a gödöllőiek játékosa ért oda, ezzel Lukács Julianna be is állította a végeredményt: Gödöllői SK - Kakucs KSE: 1-4