FELNŐTT CSAPATUNK KIÜTÉSES GYŐZELMET ARATOTT!

Kovács Róbert vezetőedző felnőtt csapata vasárnap 13.30-tól hazai pályán fogadta a Monorierdő KSK együttesét. Az Almási - Pest - Tóth - Szatmári - Lipkovics - Rizán - Zrak - Fehér - Ladányi - Radics - Farkas kezdőcsapattal vonultunk pályára, s egészen nyolc percig kellett várni az első találatra. Tóth István góljával hamar megszereztük a vezetést, s Ladányi Zsolt további találataival tovább növeltük előnyünket. Az első játékrészben Lipkovics Norbert és Zrak László voltak még eredményesek, így a félidőben 5-0-ás részeredménnyel mehettünk a szünetre. A mérkőzés második felében Zrak László és Tóth István voltak sikeresek, ellenfelünknek pedig a lefújást megelőző pár percben sikerült csak szépítenie. A végeredmény 7-1 lett, a gólzáporos győzelem pedig fontos három pontot ért! Gratulálunk a csapatnak és köszönjük, hogy szurkolóink kilátogattak a bajnoki mérkőzésünkre!