A KAKUCS KSE HÉTVÉGI PROGRAMJA

Felnőtt csapat: vasárnap 14 óra, Kakucs KSE - Nagykőrösi Kinizsi FC II. Női csapat: vasárnap 11 óra, Kakucs KSE - Tatárszentgyörgy SE Öregfiúk csapat: hétfő 18.30, Kakucs KSE - FC Dabas Utánpótlás: vasárnap 9 óra Bugyi, U7/9 Grassroots Fesztivál
Teljes cikk

Hölgyeink 1:1-es döntetlent játszottak Baracs csapatával

Női csapatunk vasárnap délelőtt lépett pályára a Baracs SE ellenfeleként. Ezúttal nem sikerült a hölgyektől eddig megszokott győzelem, de Budai Krisztina találatával és az értékes 1 ponttal még így is vezetjük a tabellát. Hajrá Lányok, hajrá Kakucs!
Teljes cikk

Felnőtt csapatunk 1 pontot szerzett hétvégén

Egyesületünk felnőtt csapata hétvégén Dánszentmiklósra látogatott, ellenfelük a Ceglédberceli KSE volt. A 6. percben megszerezte vezetését a házigazda csapat, azonban még az első játékrészben sikerült kiegyenlítenünk Pekker Norbert találatával. Az eredmény maradt 1:1 a találkozó lefújását követően...
Teljes cikk

Felnőtt csapat: vasárnap 15.00 Ceglédberceli KSE - Kakucs KSE Női csapat: vasárnap 10.00 Baracs SE - Kakucs KSE Öregfiúk csapat: hétfő 10.00 Aranyszarvas SE - Kakucs KSE Utánpótlás: vasárnap 9.00 Bugyi, U11/13-as Bozsik torna
Teljes cikk

ÖREGFIÚK CSAPATUNK MA ESTE ÚJRA PÁLYÁRA LÉP

Ma 18.30-tól hazai pályán fogadjuk a Vasadi RSC együttesét. Öregfiúk csapatunk mai ellenfele jelenleg a tabella 10. helyén áll, múlt héten győzelmet szereztek Táborfalva együttese ellen. Szeretettel várjuk kedves szurkolóinkat az esti mérkőzésre! Hajrá Kakucs!
Teljes cikk

HÉTVÉGI EREDMÉNYEINK

Hétvégén Kovács Róbert vezetőedző felnőtt csapata Abony együttesét fogadta hazai pályán. Simon Tamás találatával a 29. percben megszereztük a vezetést, s ez a gól elég volt a győzelemhez is. Első csapatunk a győztes három ponttal jelenleg a tabella 4. helyén áll, következő ellenfelük vasárnap...